fbpx

Giraffe Bakery vznikla z nadšenia dvoch ľudí, ktorí chceli skúsiť niečo nové. Stretli sa v čase “kedy, ak nie teraz”, už zostávalo len vymyslieť, čo to bude.

Gastro bolo samozrejmé a cupcake k nám prišiel, ako to už býva – náhodou – pri rodinnom obede. “Prečo nepečiete cupcakes, veď to tu nikto nerobí” vraví Michele. Cupcake – to je ono! Sladký, vtipný, variabilný, sezónny – bola to láska na prvé zahryznutie.

Navštívili sme najpopulárnejšie pekárne v New Yorku a Londýne a povedali si, že ideme do toho. Pec z druhej ruky v obývačke, testovanie receptov a banda vyberavých kamarátov na ochutnávanie. Vytvorili sme prvý set receptov, vybavili formality, zariadili prevádzku a pustili sme Žirafku do sveta. A keďže v Bratislave zúrila ponuka mrazených predpečených čízkejkov, pridali sme do ponuky aj ten, ale na rozdiel od mrazených, poctivý a tučný, zo smotanového syra.

Počas 4 rokov pribudli Macarons, Apple Pie, Wedding Cookies a rôzne sezónne veci. Pečieme len na objednávku, na event, svadbu alebo len tak, pre radosť. Narodil sa nám Hugo, takže je to niekedy celkom časovo náročné, ale v tíme máme super dievčatá a učíme sa spolu riadiť tento malý rodinný podnik za pochodu. Stále radi pečieme, stále sa na tom bavíme a radosť prenášame aj na zákazníkov.

Referencie
Kathy

Toto pre mna nepotrebuje komentar, ak niekto nema rad macarons, tak len preto, ze neochutnal tie od zirafky a to bez debaty! plus skveleee cheese cakes a mini cupcakes ... mnam, kedykolvek!

Mimihops

Každý hosť si na stole našiel malý keksík v tvare svadobnej torty zabalený v celofáne. Oslovili sme Janku s našou predstavou a našej požiadavke vyšla v ústrety a splnila nám ju do bodky. Odporúčame na spoluprácu, nebudete ľutovať. Málokedy sa v Bratislave stretnete s takouto ochotou.

Karikaq

Zlaté ručičky!!! Kočky zvládli aj extrémne zadanie na koláčik pre alergikov, napiekli veľmi preveľmi chutne a strašne krásne. Toto nebola naša prvá a rozhodne ani posledná objednávka. STE SUPER!

Lucmar2015

Chutné, čerstvé, presne podľa predstáv, eš te aj v deň keď mali zatvorené boli ochotné kvôli nám prísť do prevádzky..

Kontakt
Napíšte nám v prípade akýchkoľvek otázok.
Náš tím Vám s radosťou poradí.

Newsletter